WATES

Wates, 2010 yılında çağın dinamiklerini teknoloji ve kreatif iş anlayışı ile buluşturma hedefiyle kurulmuştur. Tescilli Wates markalı hidrofor ve genleşme tanklarını üretmeye başlayarak sektöre adım atmıştır.

WATES VE MEKANİK TESİSAT MARKET

En yeni teknoloji makine ve ekipman yatırımlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaya devam eden Wates ürünlerine www.mekaniktesisatmarket.com sitemizden ulaşabilmektesiniz.

WATES ÜRÜN KATEGORİLERİ

Genleşme Tankları

Kapalı ısıtma sistemleri için genleşme kabı, sıcaklık artışından kaynaklanan su hacmindeki ısıl genleşmeyi telafi etmek zorundadır.

Uygulanma Alanları: kazanlar, ısıtma ve güneş sistemleri

Hidrofor Tankları

İçme suyu seviyesi yükseltici ve dağıtım sistemleri için kullanılan basınç tankları, sistemdeki basıncı korumak, pompa çalışmasını optimize etmek, bir su rezervi garanti etmek ve su darbelerine karşı korumak için gereklidir.

Uygulanma Alanı: su artırıcı sistemler, sulama, konut ve ticari kuyu suyu, yangın söndürme sistemleri

Yüksek Basınçlı Tanklar

Kapalı ısıtma sistemleri için genleşme kabı, sıcaklık artışından kaynaklanan su hacmindeki ısıl genleşmeyi telafi etmek zorundadır.

Uygulanma Alanları: kazanlar, ısıtma ve güneş sistemleri

Yedek Parçalar ve Aksesuarlar

Genleşme kapları, ısı eşanjörleri, depolama tankları ve kazanlar için geniş aksesuar yelpazesi ve yedek parçalar.

  • Tank Aksesuarları
  • Hidrofor Yedek Parçaları

 

Sırala
1 2
Toplam 72 ürün görüntüleniyor.
1 2

WATES

Wates, 2010 yılında çağın dinamiklerini teknoloji ve kreatif iş anlayışı ile buluşturma hedefiyle kurulmuştur. Tescilli Wates markalı hidrofor ve genleşme tanklarını üretmeye başlayarak sektöre adım atmıştır.

En yeni teknoloji makine ve ekipman yatırımlarıyla müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmetlerini sunmaya devam eden Wates ürünlerine www.mekaniktesisatmarket.com sitemizden ulaşabilmektesiniz.

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.