Garanti, İptal ve İade Koşulları

Garanti Koşulları
Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.


İPTAL ŞARTLARI

 Siparişinizdeki ürünü iptal edebilmeniz için ürün “İşleme Alındı” veya kişiye özel hazırlanan ürünler hariç olmak üzere “Hazırlanıyor” statüsünde olmalıdır. Ürünün sizlere teslim amacıyla kargoya teslim edildiği andan itibaren sipariş iptal edilemez. Bu durumda ürün size geldiğinde teslim almadan ya da kargoyu teslim aldıktan sonra iade koşulları kapsamında ürünü iade edebilirsiniz.

 İADE ŞARTLARI

 İade etmek istediğiniz ürünlere ilişkin olarak, ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak, kullanılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması koşuluyla, ürünün teslim edildiği günden itibaren 14 gün içerisinde info@mekaniktesisatmarket.com  e-mail adresine bildirim yaparak veya 0533 581 89 93 numaralı Whatsapp Destek Hattı üzerinden iade talebinizi bildirebilir ve sonrasında aşağıdaki adrese ürünün teslimini gerçekleştiren kargo firması aracılığıyla gönderilebilirsiniz. 14 günü aşan iade talepleri için iade işlemi gerçekleştirilememektedir.

(i) Tesliminden sonra ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurları açılmış olan, orijinal kutusu, ambalaj ekipmanları bozulmuş (ii) montajı yapılmış; kullanılmış, (iii) ürün üzerinde tüketiciye özel değişiklik yapılmış, (iv) sizlerin isteği ve kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış, (v) tesliminden sonra başka ürünlerle karışan ve doğası gereği ayrıştırılması mümkün olmayan ürünler bakımından iade işlemi gerçekleştirilmemektedir.


İade Adresi:

 İlke Mühendislik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi

Selahaddin Eyyubi mh 1581 sk. No:5 /1 Esenyurt -İST.

Sorularınız, görüş ve önerileriniz için info@mekaniktesisatmarket.com e-posta adresinden veya     0533 581 89 93 Whatsapp Destek Hattı üzerinden bize ulaşabilirsiniz.  

 

Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız. Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.